latviski | english | по-русски

Sākumlapa

Par Mums Pakalpojumi Apmācība Komanda Klienti Blogs Kontakti

Sanita Dambe

Komanda » Sanita Dambe

 

Esmu SIA „Biznesa un audita centrs” valdes locekle un uzņēmuma dibinātāja. 2006.gada 7.novembrī ieguvu Latvijas zvērinātu revidentu asociācijas sertifikātu, kas apliecina, ka atbilstu LR likuma „Par zvērinātiem revidentiem” prasībām, esmu nokārtojusi zvērinātu revidentu kvalifikācijas eksāmenus un pierādījusi praksē savu prasmi veikt finanšu pārskatu revīzijas. 2006.gadā tiku apstiprināta par Latvijas Nodokļu konsultantu asociācijas biedru un 2008.gadā ieguvu nodokļu konsultanta sertifikātu. 2007.gada 21.augustā tiku iekļauta LR Uzņēmumu reģistra mantisko ieguldījumu novērtēšanas ekspertu sarakstā (kapitalizējamie parādi, parādsaistības, kapitālu daļas).

 

Esmu beigusi Salacgrīvas vidusskolu, pēc tam absolvēju Rīgas kooperatīvo tehnikumu un Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes studiju programmu Ekonomika (grāmatvedība, finanšu analīze, audits). Zināšanas nepārtraukti papildinu, apmeklējot tematiskos kursus, piedaloties diskusijās un sekojot izmaiņām likumdošanā. 

 

Esmu vairāku publikāciju autore žurnālā „Bilance”, kā arī „Grāmatvedība un revīzija”. 

 

No 1989.gada piecus gadus strādāju Rīgas Starprajonu Zvejnieku patērētāju biedrības Salacgrīvas tirdzniecības uzņēmumā par grāmatvedi, vēlāk par galveno grāmatvedi. 1998.gadā sāku strādāt SIA „DZILVE” par zvērinātas revidentes Veltas Dziļumas asistenti. Šajā darbā daudz iemācījos un ieguvu lielisku revīzijas praktisko pieredzi, kas ļāva patstāvīgi strādāt ar klientiem un vēlāk nokārtot zvērināta revidenta kvalifikācijas eksāmenus.

 

Curriculum Vitae

 

E-pasts: sanita.dambe@auditacentrs.lv

 

Atpakaļ >

Mēneša jautājums

Biznesa un audita centrs SIA

Brīvības iela 155, Rīga, LV-1012

Tālrunis: +371 67378264
Fakss: +371 67378261
E-pasts: birojs@auditacentrs.lv

© 2008, Biznesa un Audita centrs SIA
Par Mums | Pakalpojumi | Apmācība | Komanda | Klienti | Blogs | Kontakti

Izstrādāja MM88